» » İsmet Nedim - Cepheden Anneye Mektup / Sana Aşıkım Desem
İsmet Nedim - Cepheden Anneye Mektup / Sana Aşıkım Desem flac album

İsmet Nedim - Cepheden Anneye Mektup / Sana Aşıkım Desem flac album

MP3 1456 mb. | FLAC 1340 mb. | WMA 1432 mb.

Performer: İsmet Nedim
Title: Cepheden Anneye Mektup / Sana Aşıkım Desem
Category: Folk, Country
Rating: 4.5 ✦
Other format: AHX VOX AIFF VQF AUD RA AU

Cepheden Anneye Mektup. Lyrics By – Kemalettin Kamu. B. Sana Aşıkım Desem. Lyrics By – Şadan Yener. Companies, etc. Manufactured By – Gramofon Limitet Şirketi. Music By – İsmet Nedim.

Download now. English.

Album · 2014 · 2 Songs. Anneye Müjde - Single İsmet Nedim. Listen on Apple Music.

Compare, Find & Shop Cepheden Anneye Mektup, Sana Aşıkım Desem by İsmet Nedim on Odeon. 45 RPM 7" Folk, World, & Country. A - Cepheden Anneye Mektup. B - Sana Aşıkım Desem. Offers for Cepheden Anneye Mektup, Sana Aşıkım Desem - İsmet Nedim.

Cepheden Anneye Mektup Lyrics. Enjoy the lyrics !!! Submit. Music Video (from YOUTUBE). More lyrics by İsmet Nedim Saatçi.

olma dil verme Nedîm Gör ne kanlar yutdurur ol meh hele bir kez seve 9 1. Gel ey piyâle hat-ı la‘l-i yârdan ne haber Sevâd-ı kişver-i bûs u kenârdan ne haber 2. Gel ey nesîm-i sabâ lâlezârdan ne haber Selâmı geldi mi peyk-i bahârdan ne haber 10 1. Niçün bu gûne muhâlif cevâb söylersin Sana kerem. mevzûnu doğrusu 255 Sevmem desem de belki yalan söylerim sana 4. Vardır huzûra söyleyecek bir sözüm onu A‘da kaçan uyur o zaman söylerim sana 5. Söylenmez ol perî ile seyr-i Hisârımız Zann etme ey dil onu heman söylerim sana 6. Hamdır dü zülfi zülfe-veş onunla bil hemân Ey bâd-ı subh işte nişan söylerim sana 7. Eylerse bana dahı nazar.

00 Sec. Lot Number: 86 45'Lik Plak. Ben kimi seveceğim/anneye müjde.

Bir Daha Aşık Olmayacağım. Listen to Bir Daha Aşık Olmayacağım now. Listen to Bir Daha Aşık Olmayacağım in full in the this site app.

Tracklist Hide Credits

A Cepheden Anneye Mektup
Lyrics By – Kemalettin Kamu
B Sana Aşıkım Desem
Lyrics By – Şadan Yener

Companies, etc.

  • Manufactured By – Gramofon Limitet Şirketi

Credits

  • Music By – İsmet Nedim