» » Sezen Aksu - Farkındayım
Sezen Aksu - Farkındayım flac album

Sezen Aksu - Farkındayım flac album

MP3 1887 mb. | FLAC 1713 mb. | WMA 1484 mb.

Performer: Sezen Aksu
Title: Farkındayım
Released: 2003
Style: Ballad
Category: Pop
Rating: 4.2 ✦
Other format: AAC RA TTA VOX DTS AHX WMA

Sezen Aksu (Turkish pronunciation: ; born Fatma Sezen Yıldırım; 13 July 1954) is a Turkish pop music singer, songwriter and producer who has sold over 40 million albums worldwide. Her nicknames include the "Queen of Turkish Pop" and Minik Serçe ("Little Sparrow")

This song is by Sezen Aksu and appears on the album Yaz Bitmeden (2003). Ne yapsan olmuyor gözüm Terk etmiyor bizi hüzün Bir macera yaşamak dediğin Küçük zamanlar harmanı Sevildiğin, üzüldüğün. Hatırlamaktan ibaret Hatıralar nihayet Tesellisi çok zor sözün. Ne gemiler yaktım Ne gemiler yaktım O kadar yandı ki canım Sonunda karşıdan baktım Ne göreyim kendime yıldızlardan daha uzaktım.

Streams & Releases Listen to Mount Eerie's New Album 'Now Only'. Live Let Phoebe Bridgers Draw You In With This Live Performance.

This full Sezen Aksu discography is alphabetical, however you can sort Sezen Aksu album list by any column. Note that this complete list of Sezen Aksu releases is based on official releases and does not always include promotional-only discs, although they are listed when we have data on them.

Sezen Aksu Biraz Pop Biraz Sezen Full Albüm rev;. Sezen Aksu-Sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun. Videos of Sezen Aksu New Album. In 2008, Aksu released her album called Deniz Yıldızı through Starfish Records. In 2009 she released her album Yürüyorum Düş Bahçelerinde.

Sezen Aksu ve Şarkıları.

Farkındayım" - 4:24 (Söz:Sezen Aksu - Müzik:Sezen Aksu, Fahir Atakoğlu - Düzenleme:Erdem Yörük - Yeni şarkı) 10. "Şu Saniye (Trip Mix)" - 2:58 11. "Oyalanma (Enstrümantal)" - 5:26 12. "Şu Saniye (World Dub)" - 5:48. Sezen Aksu Klasikleri1:30:57. Sezen Aksu - Kınalı Kuzum (ALBÜM: BAHANE)4:50. sezen akasu kutlama yeni album 20085:04. Sezen Aksu - Biraz Pop Biraz Sezen Full Album (Official Audio)1:06:03. Sezen Aksu-Sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun ( Biliyorsun )5:15.

Sezen Aksu "Farkındayım" Liedtext. bersetzung nach: EN. Ne yapsan olmuyor gözüm Terketmiyor bizi hüzün Bir macera yaşamak dediğin Küçük zamanlar harmanı Sevildiğin üzüldüğün. Bu kızı yeniden büyütmeliyim Kor ateşlerde yürütmeliyim Değirmenlerde öğütmeliyim Farkındayım farkındayım. Kazanmalı kaybetmeli Aşk uğruna harbetmeliyim Bu kızı yeniden büyütmeliyim Farkındayım farkındayım.

Tracklist

1 Farkındayım